TruLife NannyCam R4 nezávislá recenze

A máme tu další chůvičku, tentokrát model TrueLife NannyCam R4. Myslela jsem si, že už nic lepšího nepřijde, ale mýlila jsem se.

Recenze dětské chůvičky TrueLife NannyCam R4

Nejprve jsem byla unešená z toho, že dceru alespoň slyšíme, z vedlejší místnosti, poté, že jí dokonce vidíme, a to přes aplikaci v telefonu. No a teď? Teď s sebou nemusím brát ani telefon, protože ke kameře TrueLife NannyCam R4 přibyla i roztomilá obrazovka se stojánkem!

Využití dětské chůvičky TruLife NannyCam R4

Samozřejmě, každá chůvička má trošičku odlišné vlastnosti a každá je něčím unikát. O předchozích modelech, se můžete dočíst v předešlých recenzích, kde jsme zmiňovali model TrueLife NannyCam R3. My se nyní jdeme podívat na chůvičku TrueLife NannyCam R4.

U chůvičky TrueLife NannyCam R4 nyní přibyla funkce připomenutí krmení. Tuto funkci můžete využít, třeba na podání léků a kapek, pro vaše miminko. Výborné je to pro maminky, které rády zapomínají. Haha. Nejednou se už stalo, že jsem dceři zapomněla dát kapky, které má brát denně.

Navíc dětská chůvička TrueLife NannyCam R4 je nyní daleko bystřejší a to díky 360•rotaci. No paráda. Tuhle funkci jsem uvítala, jakbysmet. A víte proč? Už několikrát se mi stalo, že jsem s chůvičkou manipulovala ve tmě poté, co jsem dceru uspala. Jenže jsem zjistila, že jí buď špatně vidím a postavila jsem ji na hůř viditelné místo, nebo se mi dcera sama posunula.

Pomocí rodičovské jednotky, lze chůvičku otáčet a vidět tak, do každého koutu pokoje. Horizontálně se umí otáčet o 355•, vertikálně pak o 105• Když se vše spojí přes širokoúhlou čočku, máme z toho 360•. Stejně jako předešlé modely, má zabudované automatické přepínání do nočního režimu, jakmile se setmí. Tomuto přepnutí pomohou infračervené diody, které jsou citlivé a poskytují opravdu kvalitní obraz a to i přes velkou tmu v místnosti. V neposlední řadě lze k rodičovské jednotce připojit až 4 kamery. Takže „Vaše oči“ budou opravdu všude.

Co opravdu doporučím je to, aby jste si k chůvičce TrueLife NannyCam R4 pořídili i praktický držák TrueLife NannyCam Holder, který jednoduše obmotáte za pelest postýlky, či manželské postele. Za tuto možnost jsme byli opravdu rádi, protože s námi dcera spí v posteli. Takto je to pro dítě daleko bezpečnější a víte, že to na ní nemůže odnikud spadnout. Můžete využít i držák, který je součástí balení a namontovat tak chůvičku TrueLife NannyCam R4 přímo na zeď.

Dále u chůvičky TrueLife NannyCam R4 opětovně nechybí obousměrná komunikace, možnost 5-ti ukolébavek, na ukonejšení dítěte na dálku, ale ani detekce teploty. Můžu potvrdit, že všechny funkce fungují na výbornou. Nejen že chůvička TrueLife NannyCam R4 reaguje na křik a to až z vedlejší místnosti, tak i při větrání mi vždy hlásí, že se snížila teplota v místnosti.

Recenze TrueLife NannyCam R4
Recenze TrueLife NannyCam R4
Recenze TrueLife NannyCam R4
Recenze TrueLife NannyCam R4
Recenze TrueLife NannyCam R4
Recenze TrueLife NannyCam R4
Recenze TrueLife NannyCam R4
Recenze TrueLife NannyCam R4
Recenze TrueLife NannyCam R4
Recenze TrueLife NannyCam R4 Recenze TrueLife NannyCam R4 Recenze TrueLife NannyCam R4 Recenze TrueLife NannyCam R4 Recenze TrueLife NannyCam R4 Recenze TrueLife NannyCam R4 Recenze TrueLife NannyCam R4 Recenze TrueLife NannyCam R4 Recenze TrueLife NannyCam R4

V poslední řadě, u chůvičky TrueLife NannyCam R4 je zde krásný, velký a čitelný 3.2″ displej s dosahem až 300m a dlouhá výdrž baterie, která činí 8h při zapnuté jednotce a až 12h při zapnutém úsporném režimu. Tento VOX režim, šetří baterií tím, že se obrazovka zapne pouze ve chvíli, kdy se v místnosti něco děje. Což je taky fajn vlastnost. Protože jsem se již několikrát přistihla, že místo toho, abych v poklidu odpočívala ve vedlejší místnosti, tak jsem dceru neustále kontrolovala, jestli se náhodou nepohnula.

Kde zakoupit tuto dětskou chůvičku TrueLife NannyCam R4:

Dětskou chůvičku TrueLife NannyCam R4 můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
4.5/5 (4)

Redakce KvalitniVyber.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *