image

Průvodce nákupem + obsáhlá recenze těch nejlepších bluetooth reproduktorů PROJDĚTE SI NÁŠ TEST A VYBERTE SI Ten NEJLEPŠÍ bluetooth reproduktor NA TRHU.

  • Nemarněte čas hledáním nejlepšího bluetooth reproduktoru.
  • Na základě uživatelských recenzí vám pomůžeme vybrat nejlepší bluetooth reproduktor pro rok 2022
  • Ušetřete s námi čas i peníze.

Není nic příjemnějšího, než slyšet vaši oblíbenou hudbu vznášející se hned vedle vás, právě když si užíváte horký letní den v bazénu. Vodotěsné reproduktory Bluetooth jsou speciálně navrženy pro plavce, kteří chtějí, aby byl jejich čas trávený v bazénu ještě zábavnější, než dosud.

Tyto reproduktory jsou extrémně lehké; proto se lehce vznáší na vodě, což znamená, že se při jejich případném hledání nemusíte ponořit do vody. Jsou dodávány také s technologií Bluetooth, která umožňuje bezdrátové připojení k zařízením podporujícím stejnou technologii.

Navíc jsou kompaktní, takže i jednoduše přenosné. Jenže vybrat ze seznamu a zvolit ty nejlepší bluetooth reproduktory, není nic snadného, teda bez naší recenze. Doporučujeme proklikat různé reproduktory ze seznamu a nenechat nic náhodě.

Vítěz testu spotřebitelů roku 2022

Lidovka

Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker

Bluetooth reproduktor Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker:Bluetooth reproduktor Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker dokáže přehrát …

Více info zde
★★★★★★★★★★95%
Cena: 509 Kč

Zlatá střední cesta

Sencor SSS 6700 NYX MAXI

Bluetooth reproduktor Sencor SSS 6700 NYX MAXI:Bluetooth reproduktor Sencor SSS 6700 NYX MAXI vám konečně …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 1 799 Kč

Vítěz testu

JBL Charge 5 červený

Bluetooth reproduktor JBL Charge 5 červený: Bluetooth reproduktor JBL Charge 5, červený Nedokážete si bez …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 4 590 Kč

Pro náročné

Sony Hi-Res SRS-RA5000, černá

Bluetooth reproduktor Sony Hi-Res SRS-RA5000, černá:Bluetooth reproduktor Sony Hi-Res SRS-RA5000 zaplní celou místnost zvukemVykouzlete si doma …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 17 490 Kč

Průvodce nákupem pro nejlepší vodotěsné Bluetooth reproduktory

Vodotěsné reproduktory Bluetooth mají řadu výhod. Jsou vysoce přenosné a díky tomu jsou dokonalým společníkem pro každého, kdo má rád outdoorové aktivity. Tyto reproduktory jsou také vybaveny funkcemi Bluetooth, díky nimž jsou velmi snadno ovladatelné. Nicméně ne všechny tyto reproduktory jsou kvalitní. Je proto důležité, abyste znali rozhodující faktory, pokud se nějaké chystáte koupit. V této sekci vás s těmito faktory seznámíme.

Nejlepší bluetooth reproduktory, které v roce 2022 můžete pořídit, vyhodnocené spotřebiteli

1.místo

AIWA RS-X55 Diviner Pro černý

Bluetooth reproduktor AIWA RS-X55 Diviner Pro černý:Bluetooth reproduktor AIWA RS-X55 Diviner Pro černý umí přehrát …

Více info zde
★★★★★★★★★★94%
Cena: 5 699 Kč

2.místo

Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend Grape

Bluetooth reproduktor Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend Grape:Bluetooth reproduktor Energy Sistem Fabric Box 3+ …

Více info zde
★★★★★★★★★★95%
Cena: 559 Kč

3.místo

AIWA RS-X40 Diviner hnědý

Bluetooth reproduktor AIWA RS-X40 Diviner hnědý:Bluetooth reproduktor AIWA RS-X40 Diviner hnědý přehraje vydatné basy stejně …

Více info zde
★★★★★★★★★★97%
Cena: 5 719 Kč

4.místo

JBL Flip 5 modrý

Bluetooth reproduktor JBL Flip 5 modrý: Bluetooth reproduktor JBL Flip 5, modrý Přenosný Bluetooth reproduktor …

Více info zde
★★★★★★★★★★93%
Cena: 2 490 Kč

5.místo

EVOLVEO ARMOR O6

Bluetooth reproduktor EVOLVEO ARMOR O6: Bluetooth reproduktor EVOLVEO ARMOR O6 je vodotěsný bezdrátový reproduktor s …

Více info zde
★★★★★★★★★★93%
Cena: 999 Kč

6.místo

Marshall Stanmore II bílý

Bluetooth reproduktor Marshall Stanmore II bílý:Bluetooth reproduktor Marshall Stanmore II bílý přehraje vydatné basy a …

Více info zde
★★★★★★★★★★90%
Cena: 7 049 Kč

7.místo

AIWA SB-X99J

Bluetooth reproduktor AIWA SB-X99J:Bluetooth reproduktor AIWA SB-X99J kvalitně přehraje průrazné hloubky a křišťálově čisté výšky, …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 1 989 Kč

8.místo

Energy Sistem Outdoor Box Bike

Bluetooth reproduktor Energy Sistem Outdoor Box Bike:Bluetooth reproduktor Energy Sistem Outdoor Box Bike vám kvalitně …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 679 Kč

9.místo

TESLA Sound BS50

Bluetooth reproduktor TESLA Sound BS50:Bluetooth reproduktor TESLA Sound BS50 umí přehrát vydatné hloubky a průzračné …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 389 Kč

10.místo

Energy Sistem Urban Box 5+ Army

Bluetooth reproduktor Energy Sistem Urban Box 5+ Army:Bluetooth reproduktor Energy SistemUrban Box 5+ ArmyPro poslech …

Více info zde
★★★★★★★★★★90%
Cena: 1 289 Kč

11.místo

Sencor SSS 1060 NYX MINI zelený

Bluetooth reproduktor Sencor SSS 1060 NYX MINI zelený:Bluetooth reproduktor Sencor SSS 1060 NYX MINI zelený …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 379 Kč

12.místo

BOSE SoundLink Revolve Plus II černý

Bluetooth reproduktor BOSE SoundLink Revolve Plus II černý: Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Revolve+ II vám …

Více info zde
★★★★★★★★★★98%
Cena: 7 229 Kč

13.místo

Fonestar FONCAST

Síťový přehrávač Fonestar FONCAST: Síťový přehrávač Fonestar umožní pomocí Wi-Fi připojení přehrávat nejen hudební soubory, …

Více info zde
★★★★★★★★★★98%
Cena: 3 299 Kč

14.místo

Sony SRS-XB23 zelená

Bluetooth reproduktor Sony SRS-XB23 zelená: S Bluetooth reproduktorem Sony SRS-XB23 si užijete kvalitní zvuk kamkoli se …

Více info zde
★★★★★★★★★★94%
Cena: 3 199 Kč

15.místo

AIWA MI-X175 Retro Heritage Lite zlatý

Bluetooth reproduktor AIWA MI-X175 Retro Heritage Lite zlatý:Bluetooth reproduktor AIWA MI-X175 Retro Heritage Lite zlatý …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 5 719 Kč

Hodnocení vodotěsnosti

Protože váš reproduktor bude v přímém kontaktu s vodou, měli byste se zaměřit na model s nejvyšší vodotěsností. Můžete si vybrat modely s vodotěsností IP67, IP68, IPX6 nebo IPX7. Tato vysoká vodotěsnost chrání před prachem, vodou a nečistotami. Nabízejí úplnou a komplexní ochranu.

Technologie Bluetooth

Různé vodotěsné reproduktory Bluetooth mají různé funkce Bluetooth. Proto byste měli být natolik obezřetní, abyste si nepořídili model obsahující nekvalitní funkce Bluetooth. Vhodná technologie Bluetooth by měla spotřebovávat méně energie. Také spárování by mělo probíhat rychle a snadno. Navíc by měly být takové reproduktory schopny dodávat křišťálově čistý zvuk.

Přenosnost

Nebudete používat repráček Bluetooth pouze během plavání, že? Pravděpodobně jej budete také používat pro jiné činnosti, jako je kempování, piknik, turistika, nebo klidně, když jste v kanceláři. Z tohoto důvodu je důležité zvolit takový reproduktor Bluetooth, který je extra lehký a kompaktní. Kromě toho by měl mít popruh, který vám umožní mít ho vedle sebe pokaždé, když jste na cestách.

Na co si dát pozor při nákupu bluetooth reproduktoru?

Existuje mnoho různých typů reproduktorů Bluetooth, takže pokud si ho chcete snadno vzít s sebou, ujistěte se, že je malý a přenosný. A aby byl napájen z baterie a nepotřeboval napájení ze sítě.

Přestože k reproduktoru pravděpodobně připojíte telefon nebo tablet přes Bluetooth, může být velmi užitečné mít i jiná připojení. Například můžete mít přehrávač mp3, jako je starý iPod, který stále dobře funguje, ale nemá Bluetooth. V takovém případě se poohlédněte po reproduktoru s 3,5mm jackem (některé je mají, ale je to stále vzácnější).

Zatímco dříve bylo Bluetooth hlavním způsobem připojení k reproduktoru bez drátů, některé nyní mají ve specifikacích uvedeno Wi-Fi, což je z různých důvodů užitečné. Může to znamenat, že k němu můžete připojit zařízení přes Wi-Fi místo přes Bluetooth – takto funguje AirPlay od společnosti Apple (i když ne výhradně).

Vybavení Wi-Fi může také přidat možnost používat reproduktor přímo se službami pro streamování hudby, jako je Spotify nebo internetové rozhlasové stanice, takže nejste omezeni tím, jaké skladby máte ve svém zařízení.

Výhody bluetooth reproduktorů

Podívejme se na některé z těch hlavních výhod:

  • Bezdrátové a přenosné – jedním z hlavních problémů, kterým lidé trpí u tradičních reproduktorů, je, že se jejich kabely obvykle zamotávají a rozmotávání často zabere spoustu času a úsilí, což se zdá být frustrující. Reproduktory Bluetooth jsou navrženy s ohledem na tuto skutečnost, proto jsou bezdrátové. Navíc se také dodávají v malých rozměrech, díky nimž jsou přenosné. Můžete je tak snadno přenášet, kamkoli půjdete. Mějte na paměti, že se nemusíte obávat malých rozměrů.
  • Energetická účinnost – je fascinující vědět, že přenosné reproduktory Bluetooth není třeba připojovat do elektrické zásuvky. Tyto reproduktory jsou napájeny buď jednorázovými, nebo dobíjecími bateriemi a nespotřebovávají tolik energie. Je překvapivé, že slušný dobíjecí reproduktor Bluetooth vydrží až 48 hodin nepřetržitého přehrávání hudby.
  • Úspora energie – nejnovější inovace v technologickém segmentu jsou výrazně navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Je fascinující vědět, že spotřeba energie těchto reproduktorů je poměrně nízká a budete je moci volně používat bez obav ohledně množství spotřebované baterie. Není pochyb o tom, že hlasový výstup je vysoký, ale spotřebovává velmi málo energie, což z něj dělá dokonalého společníka do přírody.
  • Kvalita zvuku – je dostatečně dobrá, aby vám nabídla plnohodnotnou rodinnou zábavu. Fascinující je, že je můžete používat i v době prezentací v kanceláři. Zvuk dosáhne ke všem přítomným v konferenční místnosti, stejně jako není potřeba žádná další podpora. Kromě toho jej můžete použít i při cestě na piknik s rodinou.
  • Snadná nebo žádná instalace – není vyžadována žádná větší instalace, stejně jako nemusíte být technicky zdatní, abyste mohli reproduktor používat, protože se připojují přes Bluetooth a po připojení by začaly přehrávat oblíbenou hudbu nebo video. Vše je připraveno k použití během několika málo sekund.
  • Kromě všech výše uvedených výhod můžete tyto reproduktory najít také levněji než jiné běžné možnosti. Tyto reproduktory jsou elegantní, zakřivené, hranaté spolu s mnoha módními designy. Najdete je v různých barvách, které se hodí k vašemu zařízení.

Závěr

Pořídit si vodotěsný reproduktor Bluetooth je opravdu dobrý nápad a to proto, že reproduktory jsou promyšlenou technikou a poskytují kvalitní akustiku, ať jste kdekoli. Jsou přenosné a jsou vybaveny funkcemi Bluetooth pro maximální pohodlí. Navíc mají tyto reproduktory zvukové ovladače a pasivní subwoofery, které vám poskytnou zvukový zážitek, který vás prostě pohltí.

nejlevnější a nejlepší

1.místo

Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend Grape

Bluetooth reproduktor Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend Grape:Bluetooth reproduktor …

Více info zde
★★★★★★★★★★87%
Cena: 559 Kč

2.místo

EVOLVEO ARMOR O6

Bluetooth reproduktor EVOLVEO ARMOR O6: Bluetooth reproduktor EVOLVEO ARMOR O6 …

Více info zde
★★★★★★★★★★89%
Cena: 999 Kč

3.místo

Energy Sistem Outdoor Box Bike

Bluetooth reproduktor Energy Sistem Outdoor Box Bike:Bluetooth reproduktor Energy Sistem …

Více info zde
★★★★★★★★★★88%
Cena: 679 Kč

4.místo

TESLA Sound BS50

Bluetooth reproduktor TESLA Sound BS50:Bluetooth reproduktor TESLA Sound BS50 umí …

Více info zde
★★★★★★★★★★87%
Cena: 389 Kč

5.místo

Sencor SSS 1060 NYX MINI zelený

Bluetooth reproduktor Sencor SSS 1060 NYX MINI zelený:Bluetooth reproduktor Sencor …

Více info zde
★★★★★★★★★★84%
Cena: 379 Kč

6.místo

Sencor SSS 1110 NYX černý

Bluetooth reproduktor Sencor SSS 1110 NYX černý: Není vyplněn Alternativní …

Více info zde
★★★★★★★★★★95%
Cena: 699 Kč

7.místo

Energy Sistem Music Box 2+ Onyx

Bluetooth reproduktor Energy Sistem Music Box 2+ Onyx:Bluetooth reproduktor Energy …

Více info zde
★★★★★★★★★★94%
Cena: 669 Kč

8.místo

LAMAX Street2

Bluetooth reproduktor LAMAX Street2: Kamkoli se chcete vydat, vezměte LAMAX …

Více info zde
★★★★★★★★★★86%
Cena: 789 Kč

9.místo

JBL GO 3 bílý

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 bílý: Bluetooth reproduktor JBL GO …

Více info zde
★★★★★★★★★★93%
Cena: 890 Kč

10.místo

Energy Sistem Urban Box 3 Mist

Bluetooth reproduktor Energy Sistem Urban Box 3 Mist:Bluetooth reproduktor Energy …

Více info zde
★★★★★★★★★★80%
Cena: 889 Kč

Zdroje:

https://sflcn.com/significant-advantages-of-bluetooth-speakers-all-you-need-to-know/

https://www.techadvisor.com/test-centre/audio/best-bluetooth-speakers-3641342/

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (2)

Redakce KvalitniVyber.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.