image

Průvodce nákupem + obsáhlá recenze těch nejlepších bluetooth reproduktorů PROJDĚTE SI NÁŠ TEST A VYBERTE SI Ten NEJLEPŠÍ bluetooth reproduktor NA TRHU.

 • Nemarněte čas hledáním nejlepšího bluetooth reproduktoru.
 • Na základě uživatelských recenzí vám pomůžeme vybrat nejlepší bluetooth reproduktor pro rok 2023
 • Ušetřete s námi čas i peníze.

Není nic příjemnějšího, než slyšet vaši oblíbenou hudbu vznášející se hned vedle vás, právě když si užíváte horký letní den v bazénu. Vodotěsné reproduktory Bluetooth jsou speciálně navrženy pro plavce, kteří chtějí, aby byl jejich čas trávený v bazénu ještě zábavnější, než dosud.

Tyto reproduktory jsou extrémně lehké; proto se lehce vznáší na vodě, což znamená, že se při jejich případném hledání nemusíte ponořit do vody. Jsou dodávány také s technologií Bluetooth, která umožňuje bezdrátové připojení k zařízením podporujícím stejnou technologii.

Navíc jsou kompaktní, takže i jednoduše přenosné. Jenže vybrat ze seznamu a zvolit ty nejlepší bluetooth reproduktory, není nic snadného, teda bez naší recenze. Doporučujeme proklikat různé reproduktory ze seznamu a nenechat nic náhodě.

Vítěz testu spotřebitelů roku 2023

Lidovka

JBL GO 3 růžový

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 růžový: Bluetooth reproduktor JBL GO 3, růžový Přenosný Bluetooth reproduktor …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 979 Kč

Zlatá střední cesta

WE. HEAR 1 By Loewe – Coral Red

Bluetooth reproduktor WE. HEAR 1 By Loewe – Coral Red:Malý přenosný Bluetooth reproduktor se silným …

Více info zde
★★★★★★★★★★90%
Cena: 1 489 Kč

Vítěz testu

WE. HEAR 2 By Loewe – Storm Grey

Bluetooth reproduktor WE. HEAR 2 By Loewe – Storm Grey:Malý přenosný Bluetooth reproduktor se silným …

Více info zde
★★★★★★★★★★95%
Cena: 2 989 Kč

Pro náročné

Samsung MX-ST40B

Bluetooth reproduktor Samsung MX-ST40B:Bluetooth reproduktor Samsung MX-ST40B rozezvučí každou pártyPřenosný Bluetooth reproduktor Samsung MX-ST40B vás …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 5 489 Kč

Průvodce nákupem pro nejlepší vodotěsné Bluetooth reproduktory

Vodotěsné reproduktory Bluetooth mají řadu výhod. Jsou vysoce přenosné a díky tomu jsou dokonalým společníkem pro každého, kdo má rád outdoorové aktivity. Tyto reproduktory jsou také vybaveny funkcemi Bluetooth, díky nimž jsou velmi snadno ovladatelné. Nicméně ne všechny tyto reproduktory jsou kvalitní. Je proto důležité, abyste znali rozhodující faktory, pokud se nějaké chystáte koupit. V této sekci vás s těmito faktory seznámíme.

Nejlepší bluetooth reproduktory, které v roce 2023 můžete pořídit, vyhodnocené spotřebiteli

1.místo

JBL GO 3 ECO zelený

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 ECO zelený: Bluetooth reproduktor JBL GO 3 ECO, zelený Přenosný …

Více info zde
★★★★★★★★★★93%
Cena: 979 Kč

2.místo

Samsung MX-ST40B

Bluetooth reproduktor Samsung MX-ST40B:Bluetooth reproduktor Samsung MX-ST40B rozezvučí každou pártyPřenosný Bluetooth reproduktor Samsung MX-ST40B vás …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 5 489 Kč

3.místo

JBL GO 3 růžový

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 růžový: Bluetooth reproduktor JBL GO 3, růžový Přenosný Bluetooth reproduktor …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 979 Kč

4.místo

JBL GO 3 bílý

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 bílý: Bluetooth reproduktor JBL GO 3, bílý Přenosný Bluetooth reproduktor …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 979 Kč

5.místo

JBL GO 3 blue coral

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 blue coral: Bluetooth reproduktor JBL GO 3, blue coral Přenosný …

Více info zde
★★★★★★★★★★95%
Cena: 979 Kč

6.místo

WE. HEAR 2 By Loewe – Aqua Blue

Bluetooth reproduktor WE. HEAR 2 By Loewe – Aqua Blue:Malý přenosný Bluetooth reproduktor se silným …

Více info zde
★★★★★★★★★★96%
Cena: 2 989 Kč

7.místo

Panasonic SC-UA30E-K

Bluetooth reproduktor Panasonic SC-UA30E-K: Přenosný Bluetooth reproduktor Panasonic SC-UA30E-KBluetooth reproduktor Panasonic SC-UA30E-K i přes své kompaktní rozměry …

Více info zde
★★★★★★★★★★95%
Cena: 5 469 Kč

8.místo

WE. HEAR 1 By Loewe – Cool Grey

Bluetooth reproduktor WE. HEAR 1 By Loewe – Cool Grey:Malý přenosný Bluetooth reproduktor se silným …

Více info zde
★★★★★★★★★★96%
Cena: 1 489 Kč

9.místo

JBL GO 3 zelený

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 zelený: Bluetooth reproduktor JBL GO 3, zelený Přenosný Bluetooth reproduktor …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 979 Kč

10.místo

JBL Partybox 110

Bluetooth reproduktor JBL Partybox 110: Bluetooth reproduktor JBL Partybox 110 Přenosný Bluetooth reproduktor JBL Partybox …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 9 990 Kč

11.místo

JBL XTREME 2 gunmetal

Bluetooth reproduktor JBL XTREME 2 gunmetal: Ponořte se do světa kvalitní hudby kdekoliv a kdykoliv …

Více info zde
★★★★★★★★★★93%
Cena: 4 690 Kč

12.místo

JBL GO 3 červený

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 červený: Bluetooth reproduktor JBL GO 3, červený Přenosný Bluetooth reproduktor …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 979 Kč

13.místo

JBL GO 3 modrý

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 modrý: Bluetooth reproduktor JBL GO 3, modrý Přenosný Bluetooth reproduktor …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 979 Kč

14.místo

WE. HEAR 2 By Loewe – Storm Grey

Bluetooth reproduktor WE. HEAR 2 By Loewe – Storm Grey:Malý přenosný Bluetooth reproduktor se silným …

Více info zde
★★★★★★★★★★95%
Cena: 2 989 Kč

15.místo

WE. HEAR 2 By Loewe – Coral Red

Bluetooth reproduktor WE. HEAR 2 By Loewe – Coral Red:Malý přenosný Bluetooth reproduktor se silným …

Více info zde
★★★★★★★★★★93%
Cena: 2 989 Kč

Hodnocení vodotěsnosti

Protože váš reproduktor bude v přímém kontaktu s vodou, měli byste se zaměřit na model s nejvyšší vodotěsností. Můžete si vybrat modely s vodotěsností IP67, IP68, IPX6 nebo IPX7. Tato vysoká vodotěsnost chrání před prachem, vodou a nečistotami. Nabízejí úplnou a komplexní ochranu.

Technologie Bluetooth

Různé vodotěsné reproduktory Bluetooth mají různé funkce Bluetooth. Proto byste měli být natolik obezřetní, abyste si nepořídili model obsahující nekvalitní funkce Bluetooth. Vhodná technologie Bluetooth by měla spotřebovávat méně energie. Také spárování by mělo probíhat rychle a snadno. Navíc by měly být takové reproduktory schopny dodávat křišťálově čistý zvuk.

Přenosnost

Nebudete používat repráček Bluetooth pouze během plavání, že? Pravděpodobně jej budete také používat pro jiné činnosti, jako je kempování, piknik, turistika, nebo klidně, když jste v kanceláři. Z tohoto důvodu je důležité zvolit takový reproduktor Bluetooth, který je extra lehký a kompaktní. Kromě toho by měl mít popruh, který vám umožní mít ho vedle sebe pokaždé, když jste na cestách.

Na co si dát pozor při nákupu bluetooth reproduktoru?

Existuje mnoho různých typů reproduktorů Bluetooth, takže pokud si ho chcete snadno vzít s sebou, ujistěte se, že je malý a přenosný. A aby byl napájen z baterie a nepotřeboval napájení ze sítě.

Přestože k reproduktoru pravděpodobně připojíte telefon nebo tablet přes Bluetooth, může být velmi užitečné mít i jiná připojení. Například můžete mít přehrávač mp3, jako je starý iPod, který stále dobře funguje, ale nemá Bluetooth. V takovém případě se poohlédněte po reproduktoru s 3,5mm jackem (některé je mají, ale je to stále vzácnější).

Zatímco dříve bylo Bluetooth hlavním způsobem připojení k reproduktoru bez drátů, některé nyní mají ve specifikacích uvedeno Wi-Fi, což je z různých důvodů užitečné. Může to znamenat, že k němu můžete připojit zařízení přes Wi-Fi místo přes Bluetooth – takto funguje AirPlay od společnosti Apple (i když ne výhradně).

Vybavení Wi-Fi může také přidat možnost používat reproduktor přímo se službami pro streamování hudby, jako je Spotify nebo internetové rozhlasové stanice, takže nejste omezeni tím, jaké skladby máte ve svém zařízení.

Jak udržet Bluetooth reproduktor v čistotě?

Bluetooth reproduktory jsou skvělým způsobem, jak si užívat hudbu a další zábavu, ať už doma nebo venku. Je důležité, aby byl váš reproduktor vždy čistý, aby fungoval co nejlépe a vydržel co nejdéle. Zde jsou některé tipy, jak udržet váš Bluetooth reproduktor čistý:

 1. Používejte suchý a jemný hadřík k odstranění prachu a nečistot ze povrchu reproduktoru. Používejte jemné pohyby a buďte opatrní, abyste nepoškodili povrch nebo ovládací prvky.
 2. Pokud je reproduktor velmi špinavý nebo má špínu v otvorech nebo mezerách, můžete použít jemný kartáček nebo zubní kartáček k odstranění nečistot z těchto obtížně dostupných míst.
 3. Nikdy nenapouštějte vodu do reproduktoru. To může poškodit elektroniku a nebo způsobit korozi. Místo toho použijte navlhčený hadřík nebo navlhčený kartáček k odstranění špíny z povrchu reproduktoru.
 4. Pokud používáte reproduktor často venku nebo v místech s vyšší vlhkostí, ujistěte se, že je reproduktor vždy dobře osušen, než ho uložíte zpět do pouzdra nebo kufříku. To pomůže zabránit korozi a poškození reproduktoru.

Výhody bluetooth reproduktorů

 1. Přenosnost: Bluetooth reproduktory jsou obvykle menší a lehčí než reproduktory s kabelem, takže je můžete snadno přenášet s sebou na cesty nebo na venkovní akce.
 2. Bezdrátový přenos: Bluetooth reproduktory se připojují k zařízení pomocí bezdrátové technologie, takže nemusíte zařízení připojovat kabelem. To je výhodné, pokud se například chcete pohybovat po místnosti nebo pokud chcete poslouchat hudbu ze zařízení, které je vzdálené od reproduktoru.
 3. Více zařízení: Bluetooth reproduktory mohou připojit více zařízení současně, což umožňuje sdílení hudby mezi přáteli nebo rodinou.
 4. Nižší spotřeba energie: Bluetooth reproduktory obvykle spotřebovávají méně energie než reproduktory s kabelem, což může prodloužit životnost baterie nebo snížit spotřebu elektrické energie.
 5. Snadné použití: Bluetooth reproduktory jsou snadno ovladatelné pomocí ovládacích tlačítek nebo přes aplikaci pro chytrý telefon nebo tablet.

Závěr

Pořídit si vodotěsný reproduktor Bluetooth je opravdu dobrý nápad a to proto, že reproduktory jsou promyšlenou technikou a poskytují kvalitní akustiku, ať jste kdekoli. Jsou přenosné a jsou vybaveny funkcemi Bluetooth pro maximální pohodlí. Navíc mají tyto reproduktory zvukové ovladače a pasivní subwoofery, které vám poskytnou zvukový zážitek, který vás prostě pohltí.

nejlevnější a nejlepší

1.místo

JBL GO 3 ECO zelený

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 ECO zelený: Bluetooth reproduktor JBL …

Více info zde
★★★★★★★★★★93%
Cena: 979 Kč

2.místo

JBL GO 3 růžový

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 růžový: Bluetooth reproduktor JBL GO …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 979 Kč

3.místo

JBL GO 3 bílý

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 bílý: Bluetooth reproduktor JBL GO …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 979 Kč

4.místo

JBL GO 3 blue coral

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 blue coral: Bluetooth reproduktor JBL …

Více info zde
★★★★★★★★★★95%
Cena: 979 Kč

5.místo

JBL GO 3 zelený

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 zelený: Bluetooth reproduktor JBL GO …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 979 Kč

6.místo

JBL GO 3 červený

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 červený: Bluetooth reproduktor JBL GO …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 979 Kč

7.místo

JBL GO 3 modrý

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 modrý: Bluetooth reproduktor JBL GO …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 979 Kč

8.místo

JBL GO 3 ECO modrý

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 ECO modrý: Bluetooth reproduktor JBL …

Více info zde
★★★★★★★★★★98%
Cena: 979 Kč

9.místo

JBL GO 3 squad

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 squad: Bluetooth reproduktor JBL GO …

Více info zde
★★★★★★★★★★97%
Cena: 979 Kč

10.místo

JBL GO 3 černý

Bluetooth reproduktor JBL GO 3 černý: Bluetooth reproduktor JBL GO …

Více info zde
★★★★★★★★★★96%
Cena: 979 Kč

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (2)

Redakce KvalitniVyber.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *