image

Průvodce nákupem + obsáhlá recenze těch nejlepších bluetooth reproduktorů PROJDĚTE SI NÁŠ TEST A VYBERTE SI Ten NEJLEPŠÍ bluetooth reproduktor NA TRHU.

  • Nemarněte čas hledáním nejlepšího bluetooth reproduktoru.
  • Na základě uživatelských recenzí vám pomůžeme vybrat nejlepší bluetooth reproduktor pro rok 2022
  • Ušetřete s námi čas i peníze.

Není nic příjemnějšího, než slyšet vaši oblíbenou hudbu vznášející se hned vedle vás, právě když si užíváte horký letní den v bazénu. Vodotěsné reproduktory Bluetooth jsou speciálně navrženy pro plavce, kteří chtějí, aby byl jejich čas trávený v bazénu ještě zábavnější, než dosud.

Tyto reproduktory jsou extrémně lehké; proto se lehce vznáší na vodě, což znamená, že se při jejich případném hledání nemusíte ponořit do vody. Jsou dodávány také s technologií Bluetooth, která umožňuje bezdrátové připojení k zařízením podporujícím stejnou technologii.

Navíc jsou kompaktní, takže i jednoduše přenosné. Jenže vybrat ze seznamu a zvolit ty nejlepší bluetooth reproduktory, není nic snadného, teda bez naší recenze. Doporučujeme proklikat různé reproduktory ze seznamu a nenechat nic náhodě.

Vítěz testu spotřebitelů roku 2022

Lidovka

Trevi XP 72BT/GR Mini repro.s Bluetooth

Bluetooth reproduktor Trevi XP 72BT/GR Mini repro.s Bluetooth:Toužíte po tom mít svou oblíbenou hudbu stále …

Více info zde
★★★★★★★★★★94%
Cena: 579 Kč

Zlatá střední cesta

Energy Sistem Urban Box 6 Navy

Bluetooth reproduktor Energy Sistem Urban Box 6 Navy:Toužíte po tom mít svou oblíbenou hudbu stále …

Více info zde
★★★★★★★★★★94%
Cena: 1 999 Kč

Vítěz testu

JBL Charge 5 squad

Bluetooth reproduktor JBL Charge 5 squad: Bluetooth reproduktor JBL Charge 5, squad Nedokážete si bez …

Více info zde
★★★★★★★★★★90%
Cena: 4 590 Kč

Pro náročné

YAMAHA TT-N503 MusicCast VINYL 500 bílý

Gramofon YAMAHA TT-N503 MusicCast VINYL 500 bílý: Užijte si poslech vašich oblíbených vinylů díky Yamaha …

Více info zde
★★★★★★★★★★90%
Cena: 19 990 Kč

Průvodce nákupem pro nejlepší vodotěsné Bluetooth reproduktory

Vodotěsné reproduktory Bluetooth mají řadu výhod. Jsou vysoce přenosné a díky tomu jsou dokonalým společníkem pro každého, kdo má rád outdoorové aktivity. Tyto reproduktory jsou také vybaveny funkcemi Bluetooth, díky nimž jsou velmi snadno ovladatelné. Nicméně ne všechny tyto reproduktory jsou kvalitní. Je proto důležité, abyste znali rozhodující faktory, pokud se nějaké chystáte koupit. V této sekci vás s těmito faktory seznámíme.

Nejlepší bluetooth reproduktory, které v roce 2022 můžete pořídit, vyhodnocené spotřebiteli

1.místo

JBL Clip 4 bílý

Bluetooth reproduktor JBL Clip 4 bílý: Bluetooth reproduktor JBL Clip 4, bílý Ať už se …

Více info zde
★★★★★★★★★★95%
Cena: 1 490 Kč

2.místo

Orava Crater 9

Bluetooth reproduktor Orava Crater 9: Bluetooth reproduktor Orava Crater-9 Orava Crater-9 je spojením kvalitního Bluetooth …

Více info zde
★★★★★★★★★★98%
Cena: 1 339 Kč

3.místo

iEAST M5 Connect

Síťový přehrávač iEAST M5 Connect: Chcete poslouchat hudbu z chytrého telefonu nebo tabletu kvalitně z …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 1 109 Kč

4.místo

Energy Sistem Lol&Roll Pop Kids Speaker Pink

Bluetooth reproduktor Energy Sistem Lol&Roll Pop Kids Speaker Pink:Chcete mít hudbu kdykoliv na dosah? Pak …

Více info zde
★★★★★★★★★★97%
Cena: 399 Kč

5.místo

Sencor SSS 6202 HYPE S černý

Bluetooth reproduktor Sencor SSS 6202 HYPE S černý: Bluetooth reproduktor Sencor SSS 6202HYPE S  Bluetooth …

Více info zde
★★★★★★★★★★90%
Cena: 799 Kč

6.místo

JBL Clip 4 růžový

Bluetooth reproduktor JBL Clip 4 růžový: Bluetooth reproduktor JBL Clip 4, růžový Ať už se …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 1 490 Kč

7.místo

Havit SK835BT 2.0

Bluetooth reproduktor Havit SK835BT 2.0:Bluetooth reproduktor Havit SK835BT s výkonem 10 wStylový reproduktor Havit SK835BT …

Více info zde
★★★★★★★★★★97%
Cena: 489 Kč

8.místo

Harman Kardon Esquire Mini 2 černý

Bluetooth reproduktor Harman Kardon Esquire Mini 2 černý:Chcete mít hudbu kdykoliv na dosah? Ideálním společníkem …

Více info zde
★★★★★★★★★★96%
Cena: 3 989 Kč

9.místo

Tellur CALLISTO, černý

Bluetooth reproduktor Tellur CALLISTO, černý:Chcete mít hudbu neustále s sebou? Pak je pro vás skvělou …

Více info zde
★★★★★★★★★★93%
Cena: 399 Kč

10.místo

YENKEE YSP 3004SG GROOVY

Bluetooth reproduktor YENKEE YSP 3004SG GROOVY:Toužíte po tom mít svou oblíbenou hudbu stále na dosah? …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 289 Kč

11.místo

Niceboy RAZE 2 Ego

Bluetooth reproduktor Niceboy RAZE 2 Ego: Gradient selector audio video smart gaming konference Bluetooth reproduktor …

Více info zde
★★★★★★★★★★97%
Cena: 1 009 Kč

12.místo

Niceboy RAZE Neon

Více info zde
★★★★★★★★★★96%
Cena: 1 199 Kč

13.místo

TEENAGE ENGINEERING OB-4 Black

Reproduktor TEENAGE ENGINEERING OB-4 Black:TEENAGE ENGINEERING OB-4 Black uspokojí fanoušky pořádné muziky. Tento model patří …

Více info zde
★★★★★★★★★★90%
Cena: 13 790 Kč

14.místo

Energy Sistem Urban Box 5+ Army

Bluetooth reproduktor Energy Sistem Urban Box 5+ Army:Bluetooth reproduktor Energy SistemUrban Box 5+ ArmyPro poslech …

Více info zde
★★★★★★★★★★96%
Cena: 1 419 Kč

15.místo

Sonos BOOST

Bezdrátový přenašeč signálu Sonos BOOST: Spolehlivý bezdrátový přenašeč signálu BOOSTV některých domácnostech bývá problém s …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 3 290 Kč

Hodnocení vodotěsnosti

Protože váš reproduktor bude v přímém kontaktu s vodou, měli byste se zaměřit na model s nejvyšší vodotěsností. Můžete si vybrat modely s vodotěsností IP67, IP68, IPX6 nebo IPX7. Tato vysoká vodotěsnost chrání před prachem, vodou a nečistotami. Nabízejí úplnou a komplexní ochranu.

Technologie Bluetooth

Různé vodotěsné reproduktory Bluetooth mají různé funkce Bluetooth. Proto byste měli být natolik obezřetní, abyste si nepořídili model obsahující nekvalitní funkce Bluetooth. Vhodná technologie Bluetooth by měla spotřebovávat méně energie. Také spárování by mělo probíhat rychle a snadno. Navíc by měly být takové reproduktory schopny dodávat křišťálově čistý zvuk.

Přenosnost

Nebudete používat repráček Bluetooth pouze během plavání, že? Pravděpodobně jej budete také používat pro jiné činnosti, jako je kempování, piknik, turistika, nebo klidně, když jste v kanceláři. Z tohoto důvodu je důležité zvolit takový reproduktor Bluetooth, který je extra lehký a kompaktní. Kromě toho by měl mít popruh, který vám umožní mít ho vedle sebe pokaždé, když jste na cestách.

Na co si dát pozor při nákupu bluetooth reproduktoru?

Existuje mnoho různých typů reproduktorů Bluetooth, takže pokud si ho chcete snadno vzít s sebou, ujistěte se, že je malý a přenosný. A aby byl napájen z baterie a nepotřeboval napájení ze sítě.

Přestože k reproduktoru pravděpodobně připojíte telefon nebo tablet přes Bluetooth, může být velmi užitečné mít i jiná připojení. Například můžete mít přehrávač mp3, jako je starý iPod, který stále dobře funguje, ale nemá Bluetooth. V takovém případě se poohlédněte po reproduktoru s 3,5mm jackem (některé je mají, ale je to stále vzácnější).

Zatímco dříve bylo Bluetooth hlavním způsobem připojení k reproduktoru bez drátů, některé nyní mají ve specifikacích uvedeno Wi-Fi, což je z různých důvodů užitečné. Může to znamenat, že k němu můžete připojit zařízení přes Wi-Fi místo přes Bluetooth – takto funguje AirPlay od společnosti Apple (i když ne výhradně).

Vybavení Wi-Fi může také přidat možnost používat reproduktor přímo se službami pro streamování hudby, jako je Spotify nebo internetové rozhlasové stanice, takže nejste omezeni tím, jaké skladby máte ve svém zařízení.

Jak udržet Bluetooth reproduktor v čistotě?

Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou je třeba mít na paměti, je nepoužívat k čištění bluethooth reproduktoru tekutiny. Kapaliny se mohou dostat dovnitř reproduktoru a poškodit vnitřní části. Jednoduchý hadřík na otírání nečistot a jiných částic dobře poslouží. Další radou je, abyste bezdrátový bluetooth reproduktor uchovávali v prostoru, kde se nepráší. Částice prachu mohou poškodit reproduktor a ovlivnit zvuk, který z něj vychází.

Malý ventilátor může zabránit usazování prachu a udržet váš bezdrátový bluethooth reproduktor v chladu během období intenzivního používání. Díky tomu bude fungovat ve špičkové formě poměrně dlouho. Magnety ničí vnitřní mechanismy reproduktorů. Proto dbejte na to, aby se bluetooth reproduktor nacházel mimo dosah jakéhokoli zdroje magnetismu nebo kovu, který magnetismu napomáhá; použití dřevěné bariéry zajistí, že bluetooth reproduktor bude vždy v bezpečí. Taktéž pozor na statickou elektřinu.

Výhody bluetooth reproduktorů

Podívejme se na některé z těch hlavních výhod:

  • Bezdrátové a přenosné – jedním z hlavních problémů, kterým lidé trpí u tradičních reproduktorů, je, že se jejich kabely obvykle zamotávají a rozmotávání často zabere spoustu času a úsilí, což se zdá být frustrující. Reproduktory Bluetooth jsou navrženy s ohledem na tuto skutečnost, proto jsou bezdrátové. Navíc se také dodávají v malých rozměrech, díky nimž jsou přenosné. Můžete je tak snadno přenášet, kamkoli půjdete. Mějte na paměti, že se nemusíte obávat malých rozměrů.
  • Energetická účinnost – je fascinující vědět, že přenosné reproduktory Bluetooth není třeba připojovat do elektrické zásuvky. Tyto reproduktory jsou napájeny buď jednorázovými, nebo dobíjecími bateriemi a nespotřebovávají tolik energie. Je překvapivé, že slušný dobíjecí reproduktor Bluetooth vydrží až 48 hodin nepřetržitého přehrávání hudby.
  • Úspora energie – nejnovější inovace v technologickém segmentu jsou výrazně navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Je fascinující vědět, že spotřeba energie těchto reproduktorů je poměrně nízká a budete je moci volně používat bez obav ohledně množství spotřebované baterie. Není pochyb o tom, že hlasový výstup je vysoký, ale spotřebovává velmi málo energie, což z něj dělá dokonalého společníka do přírody.
  • Kvalita zvuku – je dostatečně dobrá, aby vám nabídla plnohodnotnou rodinnou zábavu. Fascinující je, že je můžete používat i v době prezentací v kanceláři. Zvuk dosáhne ke všem přítomným v konferenční místnosti, stejně jako není potřeba žádná další podpora. Kromě toho jej můžete použít i při cestě na piknik s rodinou.
  • Snadná nebo žádná instalace – není vyžadována žádná větší instalace, stejně jako nemusíte být technicky zdatní, abyste mohli reproduktor používat, protože se připojují přes Bluetooth a po připojení by začaly přehrávat oblíbenou hudbu nebo video. Vše je připraveno k použití během několika málo sekund.
  • Kromě všech výše uvedených výhod můžete tyto reproduktory najít také levněji než jiné běžné možnosti. Tyto reproduktory jsou elegantní, zakřivené, hranaté spolu s mnoha módními designy. Najdete je v různých barvách, které se hodí k vašemu zařízení.

Závěr

Pořídit si vodotěsný reproduktor Bluetooth je opravdu dobrý nápad a to proto, že reproduktory jsou promyšlenou technikou a poskytují kvalitní akustiku, ať jste kdekoli. Jsou přenosné a jsou vybaveny funkcemi Bluetooth pro maximální pohodlí. Navíc mají tyto reproduktory zvukové ovladače a pasivní subwoofery, které vám poskytnou zvukový zážitek, který vás prostě pohltí.

nejlevnější a nejlepší

1.místo

Energy Sistem Lol&Roll Pop Kids Speaker Pink

Bluetooth reproduktor Energy Sistem Lol&Roll Pop Kids Speaker Pink:Chcete mít …

Více info zde
★★★★★★★★★★80%
Cena: 399 Kč

2.místo

Sencor SSS 6202 HYPE S černý

Bluetooth reproduktor Sencor SSS 6202 HYPE S černý: Bluetooth reproduktor …

Více info zde
★★★★★★★★★★89%
Cena: 799 Kč

3.místo

Havit SK835BT 2.0

Bluetooth reproduktor Havit SK835BT 2.0:Bluetooth reproduktor Havit SK835BT s výkonem …

Více info zde
★★★★★★★★★★97%
Cena: 489 Kč

4.místo

Tellur CALLISTO, černý

Bluetooth reproduktor Tellur CALLISTO, černý:Chcete mít hudbu neustále s sebou? …

Více info zde
★★★★★★★★★★89%
Cena: 399 Kč

5.místo

YENKEE YSP 3004SG GROOVY

Bluetooth reproduktor YENKEE YSP 3004SG GROOVY:Toužíte po tom mít svou …

Více info zde
★★★★★★★★★★80%
Cena: 289 Kč

6.místo

Niceboy RAZE 2 Ego

Bluetooth reproduktor Niceboy RAZE 2 Ego: Gradient selector audio video …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 1 009 Kč

7.místo

Energy Sistem Music Box 2+ Onyx

Bluetooth reproduktor Energy Sistem Music Box 2+ Onyx:Milujete hudbu a …

Více info zde
★★★★★★★★★★97%
Cena: 839 Kč

8.místo

Sony SRS-XB13, limetově žlutá, model 2021

Bluetooth reproduktor Sony SRS-XB13, limetově žlutá, model 2021: Kompaktní Bluetooth …

Více info zde
★★★★★★★★★★80%
Cena: 1 079 Kč

9.místo

TESLA Sound BS50

Bluetooth reproduktor TESLA Sound BS50:Nedokážete si bez hudby představit svůj …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 389 Kč

10.místo

MUSE M-330BT

Bluetooth reproduktor MUSE M-330BT:Přáli byste si mít oblíbenou hudbu neustále …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 599 Kč

Zdroje:
https://www.dossaudio.com/blogs/news/how-to-maintain-your-bluetooth-speaker
https://sflcn.com/significant-advantages-of-bluetooth-speakers-all-you-need-to-know/

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (2)

Redakce KvalitniVyber.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *