image

Vybíráme nejlepší vířívku 2023 Přinášíme vám test + srovnávací tabulku s výběrem nejlepších vířívek v roce 2023

  • Šetříme Vám čas, peníze a nervy při hledání nejlepší vířivky.
  • Podle výsledků nezávislých testů spotřebitelů snadno vyberete vířivku s nejlepším poměrem cena – výkon.
  • Po výběru nejlepší vířivky zjistíme, kde se dá koupit nejlevněji.

Vždycky jste snili o velké pohodlné vaně, kterou byste mohli přemisťovat po domě a používat ji k relaxaci? Nyní si můžete užívat pohodlí, styl a komfort v jednom, stačí se rozhodnout pro přenosnou vířivku. Jak už název napovídá, přenosné vířivky jsou určeny k umístění v různých domácích prostředích, a proto je lze pohodlně přemisťovat po domě a na dvoře.

Nejlepší vířivky se dodávají v různých velikostech, tvarech a provedeních a lze je přemisťovat díky nafukovací konstrukci, která je činí lehkými a snadno přenosnými. Pokud jste se rozhodli vybavit se takovou vanou, pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o výběru nejlepší vany na trhu.

Nejlepší vířivka v roce 2023 podle uživatelů z heureka.cz

VÍTĚZ TESTU SPOTŘEBITELŮ ROKU 2023

Lidovka

BELATRIX Vířivka pro 4osoby LUXURY 125

Vířivka BELATRIX Vířivka pro 4osoby LUXURY 125: Nafukovací vířivka Belatrix Luxury 125 vám přinese příjemné chvíle odpočinku a relaxace. Vířivka …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 9 490 Kč

Vítěz testu

Zlatá střední cesta

BESTWAY Vířivka pro 5osob VANCOUVER AIR JET PLUS

Vířivka BESTWAY Vířivka pro 5osob VANCOUVER AIR JET PLUS: Vířivka Bestway Vancouver AirJet Plus je ideálním způsobem odpočinku a relaxace. …

Více info zde
★★★★★★★★★★97%
Cena: 10 990 Kč

Pro náročné

BELATRIX Vířivka pro 6osob MONTANA 130

Vířivka BELATRIX Vířivka pro 6osob MONTANA 130: Vířivka Belatrix Montana 130 poskytne skvělou perličkovou masáž až 6 osobám současně. Opatřená …

Více info zde
★★★★★★★★★★98%
Cena: 15 990 Kč

Typy přenosných vířivek

V zásadě lze rozlišit dva typy vířivek – přenosné a postavené na zakázku. Pokud jde o ty přenosné, vířivky lze klasifikovat podle několika kritérií: Podle velikosti (velké nebo malé), materiálu (akrylát, polyester a jiné), teplotního rozsahu a mnoha dalších faktorů.

NEJLEPŠÍ VÍŘIVKY PODLE TESTU NÁROČNÝCH SPOTŘEBITELŮ V ROCE 2023

1.místo

BESTWAY Vířivka pro 5osob VANCOUVER AIR JET PLUS

Vířivka BESTWAY Vířivka pro 5osob VANCOUVER AIR JET PLUS: Vířivka Bestway Vancouver AirJet Plus je …

Více info zde
★★★★★★★★★★97%
Cena: 10 990 Kč

2.místo

Koupací káď Vejle s vnějším ohřívačem

Koupací káď Koupací káď Vejle s vnějším ohřívačem:Rádi byste si odpočinuli od každodenního stresu a …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 66 698 Kč

3.místo

BELATRIX Vířivka pro 4osoby LUXURY 125

Vířivka BELATRIX Vířivka pro 4osoby LUXURY 125: Nafukovací vířivka Belatrix Luxury 125 vám přinese příjemné …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 9 490 Kč

4.místo

BELATRIX Vířivka pro 6osob MONTANA 130

Vířivka BELATRIX Vířivka pro 6osob MONTANA 130: Vířivka Belatrix Montana 130 poskytne skvělou perličkovou masáž …

Více info zde
★★★★★★★★★★98%
Cena: 15 990 Kč

5.místo

BELATRIX Vířivka pro 4osoby FARO 130

Vířivka BELATRIX Vířivka pro 4osoby FARO 130: Vířivka Belatrix Farao 130 poskytne skvělou perličkovou masáž …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 10 590 Kč

6.místo

BELATRIX Vířivka pro 6osob LUXURY 155

Vířivka BELATRIX Vířivka pro 6osob LUXURY 155: Nafukovací vířivka Belatrix Luxury 155 vám přinese příjemné …

Více info zde
★★★★★★★★★★98%
Cena: 9 990 Kč

7.místo

Koupací káď Viborg s vnitřním ohřívačem

Koupací káď Koupací káď Viborg s vnitřním ohřívačem:Chcete si dopřát kvalitní odpočinek a ulevit celému …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 61 065 Kč

Výhody přenosné vířivky

Výběr přenosné vířivky má mnoho výhod. V první řadě je to cena, protože přenosné vířivky jsou mnohem levnější než běžné vířivky. Navíc se snadno udržují, lze je umístit jak uvnitř, tak venku a v závislosti na velikosti se do nich vejdou dvě až osm osob. Často nabízejí vestavěný systém úpravy vody, nevydávají žádný hluk, spotřebovávají méně elektřiny, rychle se sestavují a snadno se čistí a skladují.

NEJLEVNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ vířivky do 15 000 Kč

1.místo

BESTWAY Vířivka pro 5osob VANCOUVER AIR JET PLUS

Vířivka BESTWAY Vířivka pro 5osob VANCOUVER AIR JET PLUS: Vířivka …

Více info zde
★★★★★★★★★★97%
Cena: 10 990 Kč

2.místo

BELATRIX Vířivka pro 4osoby LUXURY 125

Vířivka BELATRIX Vířivka pro 4osoby LUXURY 125: Nafukovací vířivka Belatrix …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 9 490 Kč

3.místo

BELATRIX Vířivka pro 4osoby FARO 130

Vířivka BELATRIX Vířivka pro 4osoby FARO 130: Vířivka Belatrix Farao …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 10 590 Kč

4.místo

BELATRIX Vířivka pro 6osob LUXURY 155

Vířivka BELATRIX Vířivka pro 6osob LUXURY 155: Nafukovací vířivka Belatrix …

Více info zde
★★★★★★★★★★98%
Cena: 9 990 Kč

Významné funkce přenosné vířivky

Pokud jste se již rozhodli pro koupi přenosné vířivky, je třeba mít při výběru na paměti několik věcí. Uvedli jsme nejdůležitější vlastnosti kvalitních vířivek, abychom vám výběr co nejvíce usnadnili.

Teplota

Většina nafukovacích vířivek má teplotu vody až 40 stupňů, což je teplota vhodná pro lidi. Pokud plánujete vanu ohřát ještě více, nezapomeňte zkontrolovat nejvyšší teplotu, kterou konkrétní model povoluje, protože byste ji určitě neradi praskli ještě předtím, než ji budete mít možnost vyzkoušet. Nebuďte zklamaní, pokud se voda neohřeje do 30-40 minut. Připravení vody v přenosných vanách může trvat až několik hodin v závislosti na konstrukci a základní technologii. Platí zde pravidlo: Čím větší vana, tím déle trvá ohřátí vody uvnitř. V neposlední řadě hraje roli také umístění vany a její barva, protože tmavší vany umístěné na slunci pravděpodobně pohlcují více slunečního světla, čímž napomáhají k procesu ohřevu.

Izolace

Izolace je klíčová, takže naše rada zní: vyberte si vířivku, která tuto výhodu má. Izolované domácí vířivky minimalizují tepelné ztráty a pomohou vám udržet vodu uvnitř ohřátou po delší dobu, čímž se sníží spotřeba elektrické energie. Některé vířivky jsou také vybaveny izolovaným krytem, což je obrovská výhoda, protože nutnost neustále ohřívat vodu nebude příliš šetrná k rozpočtu.

Design a materiál

Klíčovou výhodou přenosných van je, že si můžete vybrat z různých designů, tvarů a materiálů, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Pokud bydlíte v malém domě, můžete si vybrat vanu, do které se vejdou maximálně 4 osoby, zatímco ti z vás, kteří mají prostornější obydlí, si mohou vybrat vany pro 6 a více osob. Některé vany také pojmou více osob najednou, přičemž jsou stále poměrně kompaktní. Dalším aspektem, který je třeba zvážit, jsou sedací polohy, protože ty poskytnou další pohodlí a relaxaci. Co se týče materiálu, kvalitní vany jsou vždy vyrobeny z kvalitních materiálů, například z kvalitního polyesteru, akrylu a dalších.

Snadná údržba

Protože byste pravděpodobně nechtěli trávit hodiny čištěním vany, hledejte takovou, která se snadno udržuje. Chemický plovák, stejně jako vyměnitelné filtrační patrony, jsou skvělým způsobem, jak udržet vodu uvnitř vany čistou po delší dobu. Jen je nezapomeňte jednou za čas vyměnit.

Odolnost

Trvanlivost vany lze zvýšit výběrem vany z materiálu potaženého tkaninou a izolovanou spodní látkou. Pro trvanlivější výrobky je zásadní údržba po zakoupení, proto nezapomínejte na to, abyste se o vanu dobře starali.

Náš tip

Jak vybrat nejlepší přenosnou vířivku pro váš domov

Než přistoupíte k nákupu, musíte nejprve zvážit několik faktorů, abyste si vybrali tu nejlepší přenosnou vířivku.

Vhodná velikost a design

Nejdříve je třeba zvážit velikost a design. Velikost nemusí nutně znamenat prostor, který by vířivka zabírala na vaší zahradě, nebo její vodní kapacitu. Vířivku si člověk obvykle vybírá podle počtu osob, které by se do ní mohly vejít. Čísla se zde pohybují někde mezi dvěma až osmi osobami, někdy i více. Jak se dá předpokládat, větší vířivky jsou dražší než ty menší. Abyste tedy neplatili více, zamyslete se nad maximálním počtem osob, které byste chtěli do vířivky umístit, a od toho začněte hledat.

Tkanina vhodná pro pokožku

Stejně jako u jiných věcí je i u přenosných vířivek klíčovým faktorem materiál. Vysoce kvalitní tkaniny, jako je například vysoce pevný polyester, zajišťují trvanlivost vany. Polyester se v průběhu času neroztahuje, což znamená, že vaše vana je chráněna a při nepoužívání se nevyfoukne. Správná tkanina poskytuje další pohodlí pro osoby uvnitř vany a příjemný pocit pro pokožku.

Všestranný teplotní rozsah

Jak již bylo zmíněno, většina přenosných lázní podporuje teplotu až do 40 stupňů Celsia, případně i vyšší. Některé vany jsou navíc vhodné i pro venkovní použití v zimě. Mějte tyto faktory na paměti při výběru té správné vany pro vaše potřeby.

Správná hmotnost pro přenášení

Protože hlavní výhodou přenosných vířivek je jejich mobilita, hledejte lehkou vanu. Nechtěli byste si pořídit těžkou vanu, kterou byste jen stěží přemístili, natož ji snesli do přízemí nebo umístili na zahradu. Rozhodněte se pro lehčí variantu, protože kvalitní vany nemusí být nutně vyrobeny z těžkého materiálu. Lehké vany se navíc snadněji používají a instalují, nezpůsobí, aby vás při jejich přemisťování bolela záda, a snadno se přenášejí při cestování, protože horkou koupel si možná budete chtít dopřát i během pobytu v horském bungalovu.

Snadná instalace

Čím nižší hmotnost, tím snadnější instalace, to je hlavní zásada, pokud jde o snadnou instalaci. Rukojeti na vaně jsou dalším prvkem, který zajišťuje snadné nastavení. Rychlé nafouknutí je také zásadní, protože člověk by raději strávil méně času při instalaci. Kvalitní vany jsou dodávány s průvodcem nastavením, kde najdete všechny kroky, které je třeba provést, aby byl váš nový výrobek připraven k použití.

Uživatelsky přívětivý systém ovládacích panelů

Systémy ovládacích panelů se liší od relativně jednoduchých až po poměrně složité a sofistikované. Vyberte si ovládací panel, který má nejdůležitější funkce, jako je regulace teploty, časovač pro automatické spuštění a ukončení programu, nastavení perličkových trysek vany a další.

Zákaznická podpora

Průvodci nastavením a videa jsou nejlepším přítelem člověka, ale je třeba mít také možnost obrátit se na skutečné lidi a promluvit si s nimi o případných problémech s produktem. Kvalita zákaznické podpory se vždy liší, proto si nejprve udělejte průzkum, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením.

Tipy pro péči o přenosnou vířivku

Zde je několik tipů, jak správně pečovat o vaši přenosnou vířivku:

  • Pravidelně vířivku čistěte – je důležité udržovat vodu čistou, aby se zabránilo růstu bakterií. Doporučuje se měnit vodu každé dva týdny a používat speciální přípravky na čištění vody.
  • Sledujte pH vody – pH by mělo být v rozmezí 7,2-7,8 pro optimální fungování vířivky. Použijte testovací proužky, abyste zjistili pH hladinu a přidávejte přípravky pro vyvážení pH, pokud je potřeba.
  • Udržujte filtry čisté – filtry vířivky jsou důležité pro zachycení nečistot a zlepšení kvality vody. Čistěte je pravidelně a vyměňujte je podle potřeby.
  • Uchovávejte vířivku na suchém místě – přenosné vířivky jsou obvykle vyrobeny z odolného materiálu, ale je důležité skladovat je na suchém místě, aby se zabránilo hromadění vlhkosti a následnému poškození.
  • Ve vířivce nejezte – zbytky jídla ve vodě mohou způsobit růst bakterií a poškození vířivky.
  • Vyprazdňujte vířivku před přemístěním – při přemisťování vířivky je důležité ji nejprve vyprázdnit, aby nedošlo k poškození motoru nebo jiných komponent.

Zdroj:
https://www.cleanhomezone.com/best-portable-hot-tubs/

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (1)

Redakce KvalitniVyber.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *