image

recenze, srovnání + test 15 nejlepších vysavačů pro vaše auto PROJDĚTE SI NÁŠ TEST A VYBERTE SI Ten NEJLEPŠÍ vysavač do auta NA TRHU.

  • Nemarněte čas hledáním nejlepšího vysavače do auta.
  • Na základě uživatelských recenzí vám pomůžeme vybrat nejlepší vysavač do auta pro rok 2022
  • Ušetřete s námi čas i peníze.

Ať už se snažíte být v automobilu jakkoli opatrní, vždy se tam najde pár drobků, prach a nečistoty, protože se prostě auto používá často. Ale to je v pořádku, protože vysavače určené pro automobily tohle vše dokážou zvládnout. Udržování čistoty interiéru automobilu není důležité jen tak pro nic za nic, protože si tím také udržujeme naše plíce zdravé. Přece byste nechtěli celý den vdechovat prachové částice, že?

Můžete tedy pro svůj vůz použít běžný vysavač? To jistě můžete, ale asi by to vzhledem k jeho velikosti a konstrukci nebylo úplně ideální. V této recenzi vám ukážeme 15 nejlepších vysavačů, podle kterých si zaručeně vyberete ten nejlepší vysavač do auta.

Vítěz testu spotřebitelů roku 2022

Lidovka

COMPASS Vysavač 12V

Autovysavač COMPASS Vysavač 12V: Přenosný bezsáčkový vysavač je ideální pomocník do vašeho vozu. Kdekoliv a …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 269 Kč

Vítěz testu

Zlatá střední cesta

COMPASS Vysavač + kompresor 12V

Autovysavač COMPASS Vysavač + kompresor 12V: Velmi šikovný pomocník mající podobu kompresoru kombinovaného s ručním …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 995 Kč

Pro náročné

Black&Decker 12V Dustbuster Flexi

Autovysavač Black&Decker 12V Dustbuster Flexi: Black&Decker 12V Dustbuster Flexi je ruční velmi výkonný autovysavač, s …

Více info zde
★★★★★★★★★★97%
Cena: 1 278 Kč

Vysavače do auta – Průvodce nákupem

Zde vám ukážeme, co je třeba zvážit před nákupem a jak zvolit právě ten nejlepší vysavač do auta.

Zdroj energie

Zdrojem napájení může být přímo autobaterie nebo baterie akumulátorová, dobíjecí. Vysavač nabíjený baterií je přenosný a bude mít silný sací výkon, pokud bude baterie plně nabitá. Tato schopnost bude slábnout, jakmile se bude baterie vybíjet a během nabíjení by mohla zůstat relativně nízká.

Automobilové vysavače nemají tolik sacího výkonu oproti jejich protějškům s napájením bateriemi, ale jsou super přenosné, protože jsou také lehké a kompaktní. Jakmile jsou zapojeny do 12V zásuvky automobilu, jsou připraveny k provozu. Nejvýkonnější, ale malé čističe jsou zapojeny do zdi, ale nejsou nejvhodnější. Odstraňují i ​​ty nejodolnější skvrny a jsou vždy preferovány, pokud máte snadný přístup ke zdroji energie. Přirozeně mají šňůry, což omezuje vzdálenost, na kterou je lze použít. Kabelové vysavače využívají elektřinu, zatímco jejich bezdrátové protějšky jsou napájeny z baterie.

Jaký je nejlepší vysavač do auta v roce 2022? Zde máme pro Vás seznam, ze kterého si určitě každý vybere

1.místo

COMPASS Vysavač 12V

Autovysavač COMPASS Vysavač 12V: Přenosný bezsáčkový vysavač je ideální pomocník …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 269 Kč

2.místo

Black&Decker 12V + příslušenství 2ks

Autovysavač Black&Decker 12V + příslušenství 2ks: Black&Decker 12V představuje ruční …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 696 Kč

3.místo

Black&Decker 12V Dustbuster Flexi

Autovysavač Black&Decker 12V Dustbuster Flexi: Black&Decker 12V Dustbuster Flexi je …

Více info zde
★★★★★★★★★★97%
Cena: 1 278 Kč

4.místo

COMPASS Vysavač + kompresor 12V

Autovysavač COMPASS Vysavač + kompresor 12V: Velmi šikovný pomocník mající …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 995 Kč

5.místo

STHOR vysavač 12V 100W

Autovysavač STHOR vysavač 12V 100W: Přenosný vysavač s cyklonovým vysáváním je napájen …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 747 Kč

Objem nádrže a znečištění

Většina vysavačů pro automobily je navržena jako bezsáčková, díky několika filtrům, které účinně nasávají prach. Filtry tedy pohlcují nečistoty, takže nádrž z takových čisticích pomocníků nemusí být tak velká. Velikost nádrže závisí na stylu vašeho vysavače a také na jeho velikosti, ale technologie jim už umožňuje zvládnout dvojnásobek oproti běžným vysavačům. Můžete si klidně pořídit vysavač do automobilu s možností čištění mokrých i suchých povrchů, ale to by vyžadovalo výměnu filtru za textilní, aby se zabránilo poškození motoru.

Přenositelnost a hmotnost

Rozměry a hmotnost patří taktéž mezi důležité faktory, které je třeba zvážit, protože přece nechcete být přilepeni s vysavačem na jedno místo, protože je příliš těžký na přenášení, i když jde jen o ten prostor v autě. Určitě vás bude obzvláště zajímat rukojeť, abyste se ujistili, že je ergonomická pro snadnou manipulaci. Na hmotnosti záleží také proto, že většinu z nich držíte jen jednou rukou. Je rozumné se zaměřit na 1 až 2 kg, aby byl vysavač snadno použitelný a dalo se s ním manipulovat kdykoli potřebujete. Překvapivě jejich velikost neznamená, že by byly méně výkonné.

Další faktory

Na ceně vysavače záleží z hlediska výdrže a času, nejlevnější totiž také moc dlouho nevydrží. I když určitě nechcete utrácet všechny své peníze na další vysavač do auta, zároveň také jistě nechcete příliš šetřit. Můžete si koupit velmi dobrý i za méně než 1 800 Kč. Další funkce, jako je variabilní nastavení sacího výkonu, funkce ventilátoru a kontrolky baterie, jsou také velmi užitečné. Mohou zvýšit celkovou hodnotu vašeho čističe.

nejlevnější a nejlepší vysavače do auta

1.místo

COMPASS Vysavač 12V

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 269 Kč

3.místo

4.místo

5.místo

STHOR vysavač 12V 100W

Více info zde
★★★★★★★★★★93%
Cena: 747 Kč

Vysavače do auta – FAQ

Otázka: Potřebuje můj vysavač do auta nějaký servis?

Odpověď: Ano, měl by se provádět jednou ročně. I když to není nezbytně nutné, udržujete tak čistič po dlouhou dobu v dobrém stavu. Během servisu se váš prodejce postará o případné problémy, jako jsou ucpané filtry a hadice, přeplněné sáčky apod., Aby byl čistič ještě efektivnější.

Otázka: Mají všechny autovysavače schopnost čistit mokré povrchy?

Odpověď: Ne. Vysavače, které tuto funkci mají, jsou i patřičně označeny, takže víte, že jsou ideální pro mokré i suché povrchy. Vysavače, které umí manipulovat s tekutinami, jsou provedeny ve stylu kanystrů.

Otázka: Potřebuji autovysavač nebo mohu použít i vysavač domácí?

Odpověď: Použití běžného vysavače je naprosto v pořádku, má i doporučený sací výkon, ale bohužel se často nedostane do různých štěrbin uvnitř automobilu tak, jak to může zvládnout jen malý čistič do automobilů.

Jak jsme vybírali Nejlepší vysavač do auta?

Vysavačů do auta je k dispozici mnoho, takže jsme strávili hodiny zužováním výběru těch nejlepších na trhu.

Prověřili jsme subreddity, zvážili zjištění recenzentů, prošli automobilové weby, a také specializované weby o vysavačích. Jakmile jsme získali informace od odborníků na auta a vysavače, mohli jsme určit, které funkce spotřebitelé u vysavače do auta nejvíce oceňují. Zjistili jsme, že spotřebitelé i odborníci na údržbu automobilů považují za nejdůležitější faktor při výběru vysavače do auta jeho výkon. Dalšími faktory jsou výdrž baterie a doba provozu (u bezdrátových modelů) a snadný přístup do úzkých prostor ve vozidle.

Na základě našeho průzkumu jsme hledali vysavače do auta, které splňují naše klíčové ukazatele, jako je výkonné sání díky silnému motoru a dostatečnému příkonu vzduchu, silná baterie a užitečné nástavce, které se dostanou k těžko přístupným nečistotám. U akumulátorových vysavačů jsme se zaměřili na modely s lithium-iontovými (Li-ion) bateriemi (na rozdíl od NiCd baterií), protože Li-ion baterie mají vyšší hustotu výkonu, což vede k delší výdrži. Zohlednili jsme také zpětnou vazbu od zákazníků na vysavače a odfiltrovali jsme všechny modely, u kterých se zdálo, že mají opakující se problémy.

S ohledem na tyto údaje jsme vybrali několik finalistů, které jsme podrobili recenzi. Během šesti týdnů jsme provedli řadu testů, abychom posoudili jejich výkon a snadnost použití.

Závěr

Udržování čistoty interiéru automobilu už nemusí být velkou námahou, pokud k tomu máte ty správné nástroje. Nejlepší vysavač do auta, který jsme vybrali, je ideální pro jakékoli auto, protože jsou speciálně navrženy tak, aby se dostaly do oblastí, kde by běžný vysavač nedosáhl. Zhodnotili jsme pouze produkty snadno dostupné na trhu, které se liší z hlediska nákladů, funkcí a velikosti.

Zdroj informací: https://www.yourbestdigs.com/reviews/best-car-vacuum/

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (1)

Redakce KvalitniVyber.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *