O nás

Odteď navždy, vybírejte a nakupujte jen výhodně…

Jeden z nejznámější Českých webů kvalitnivyber.cz, zabívající se psaním článků s nezávislými recenzemi na nejširší pole produktů, které běžně používáte ve své domácnosti jako jsou například malé spotřebiče, velké spotřebiče, spotřební elektronika či sportovní vybavení. Vám již několik let přináší přehledné srovnávání produktů s výběrem nejkvalitnějších, uživateli doporučovaných produktů s nízkou mírou reklamací. Jednoduše řečeno, nekvalitní výrobek se do našich srovnávacích tabulek nedostane!

???? Jak pro Vás vyvíjíme testy?

Přečíst si článek za 10min je poměrně krátký čas s představou, že nad každým článkem trávíme společně s redaktory několik desítek hodin. Článek zahajujeme průzkumem požadavků návštěvníků, kde podle těchto informací zvolíme téma. Následně vybereme redaktora, který má se zvoleným tématem bohaté zkušenosti. Šéfredaktor následně kontaktuje prodejce a v několika případech i přímo výrobce pro získání informací, které nejsou běžně na internetu. Následně se tyto všechno data ucelí do jednoho článku a zveřejní se.

???? Která kritéria u výrobků hodnotíme?

Každý produkt se snažíme hodnotit podle osobní zkušenosti. Ovšem i v některých případech se spoléháme na nezávislé recenze lokálních ale i zahraničních uživatelů. U každého produktu nás nejvíce zajímají technické specifikace, jednoduchost použití, poruchovost a v některých případech i odborné studie dosvědčující neškodnost pro lidský organismus.

???? Zdroj našich příjmů

Veškeré články jsou našim návštěvníkům zdarma. Díky spolupráci s ověřeným Českým srovnávačem cen Heureka.cz, Vám můžeme poskytovat tento užitečný zdroj informací. Pokud si vyberete některý produkt z našich testů a následně se prokliknete do obchodu, získáme za to malou provizi. Tyto prokliky zajišťují chod tohoto portálu, díky kterým jsme schopni udržovat portál bez zbytečných reklam. Spolupracujeme i s dalšímy eshopy jako je i spotřebitely ověřená Alza.cz a mnoho dalších.

Často kladené dotazy – FAQ:

  • Je možné s vámi navázat spolupráci?

Ano, prosím kontaktujte nás na emailu recenzetest@gmail.com s Vaší obchodní nabídkou.

  • Jak se mohu přidat do vašeho týmu a psát pro vás články?

Každý má tu možnost. Navštivte tento odkaz ZDE a vyplňte příslušný formulář. Následně během několika dní Vás budeme zpětně kontaktovat.

  • Nalezl/a jsem nesprávný údaj v článku, kam mohu nahlásit tento podnět?

Veškeré připomínky prosím zasílejte na email recenzetest@gmail.com. Pokusíme se chybu co nejdříve opravit, popřípadě informaci úplně odebrat a to pouze v případě, že produkt již není aktuální.

  • Nenacházím co hledám, jakto?

V tomto případě je možné, že článek ještě připravujeme a nebyl doposud zveřejněn. V případě, že na tom trváte, kontaktujte nás na email recenzetest@gmail.com a pokusíme se zveřejnit, či nově zhotovit článek co nejdříve.

  • Jsou testy a recenze podplacená výrobci či prodejci?

Ne. Zakládáme si od začátku tohoto webu pouze na nezávislých testech aby k nim neměl nikdo jiný, než je náš team přístup.