image

Recenze a srovnávací test s výběrem TOP nej vodotěsných detektorů kovu PROJDĚTE SI NÁŠ TEST A VYBERTE SI TEN NEJLEPŠÍ vodotěsný detektor kovu NA TRHU.

 • Nemarněte čas hledáním nejlepšího vodotěsného detektorů kovu.
 • Na základě uživatelských recenzí vám pomůžeme vybrat nejlepší vodotěsný detektor kovu pro rok 2022
 • Ušetřete s námi čas i peníze.

Vodotěsné detektory kovů se těší stále větší oblibě, protože jsou všestrannější a pružnější než ty, které vodotěsné nejsou. Jsou navrženy s vodotěsnými uzávěry, které jim umožňují odolat vodě a dodávat, když na tom záleží.

Z tohoto důvodu jsou nejlepší detektory kovů použitelné i pod vodní hladinou skvělé pro potápěče, při šnorchlování, brodění nebo pro kohokoli, kdo chce odhalit poklady pod vodou. Přesto jsou některé vodotěsné detektory kovů naprostým zklamáním. Při nákupu byste proto měli být velmi ostražití. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je projít si 10 našich nejlepších vodotěsných detektorů kovů.

Vítěz testu spotřebitelů roku 2022

Lidovka

Profi Tools Detektor kovu GOLD GC 1039

Detektor kovu GOLD na hledání mincí, kovových památek, šperků, zlatých a stříbrných předmětů. …

Více info zde
★★★★★★★★★★96%
Cena: 1 799 Kč

Zlatá střední cesta

Garrett Pro-Pointer AT vodotěsný

Ponořit lze do 3 metrů. Detektor kovů Garrett Pro Pointer AT je vodotěsná dohledavačka. Tvarově …

Více info zde
★★★★★★★★★★93%
Cena: 3 992 Kč

Vítěz testu

Garrett ACE 200i s cívkou 6.5×9″ PROformance

Detektor kovů Garrett ACE 200i patří, stejně jako ostatní detektory značky Garrett, mezi detektory s …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 5 323 Kč

Pro náročné

Nokta Makro SIMPLEX vodotěsný detektor kovů

JEDNODUŠE BEZKONKURENČNÍ První vodotěsný detektor na trhu nabízející extrémní hloubku a pokročilé funkce za cenu …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 7 780 Kč

Průvodce pro kupující nejlepších detektorů kovů

Některé vodotěsné detektory kovů pro podvodní použití jsou silné a ve vodě dobře fungují. Na druhou stranu jsou některé navrženy výrobci, kteří si jen přejí vydělat. Jak již bylo řečeno, je důležité, abyste věděli, jak rozlišit kvalitní detektor kovů od toho nekvalitního. Neexistuje lepší způsob, jak to zjistit, než projít tímto komplexním průvodcem pro kupující. Nabízíme mimo jiné pohled z hlediska několika faktorů, jako je například podpora typu vody, zvuku a hloubky vody. Můžeme začít.

Podpora typu vody

Většina detektorů kovů vhodných do vody nefunguje ve slané vodě. Pokud tedy plánujete použít ten svůj k hledání kovů ve slané vodě, musíte se ujistit, že je schopen ve slané vodě pracovat. Důvodem je, že detektor, který není určen pro slanou vodu, vám pravděpodobně poskytne nesprávné údaje nebo může dokonce dojít k poškození.

Hloubka vody

Je vhodné zvážit detektor kovů, který může být použit hluboko ve vodě. Je tomu tak proto, že čím větší je hloubka detektoru kovů, tím vyšší je šance na získání toho, co hledáte. Je také důležité vědět, zda je měřící stonek ponorný.

Podpora zvuku

Zjistili jsme, že podvodní detektory kovů, které mají podporu pro vylepšený zvuk, jsou schopny zvládnout vlhké prostředí mnohem lépe.

Velikost vyhledávací cívky

Měli byste si vybrat podvodní detektor kovů s větší vyhledávací cívkou, protože čím větší cívka je, tím vyšší má citlivost. A právě s vysoce citlivým vodotěsným detektorem kovů můžete očekávat snadné nalezení kovů.

Počet baterií

Různé detektory kovů pod vodou používají různý počet baterií v závislosti na výkonu a počtu funkcí, které mají. Je samozřejmé, že lidé pracující s pokročilými technologiemi budou pravděpodobně muset používat více baterií než baterie, než už slabších typů detektorů. Pokud si tedy hodláte pořídit výkonnější detektor, očekávejte, že nákup baterií může být dost nákladný.

Nejlepší vyhodnocené spotřebiteli v roce 2022

1.místo

Waldbeck Yukon detektor kovů

Vlastnosti produktu: Vyznačuje se velmi jednoduchou obsluhou a vysokou přesností nalezení objektů díky nízkofrekvenčním vlnám. …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 1 799 Kč

2.místo

Minelab Go Find 66

yznačuje se velmi jednoduchou obsluhou a vysokou přesností nalezení objektů díky nízkofrekvenčním vlnám. Vestavěný velký …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 6 490 Kč

3.místo

Profi Tools Detektor kovu GOLD GC 1039 + sluchátka

Detektor kovu GOLD na hledání mincí, kovových památek, šperků, zlatých a stříbrných předmětů. Set detektoru …

Více info zde
★★★★★★★★★★97%
Cena: 2 098 Kč

4.místo

Minelab Go Find 44

Go Find 44 je detektor kovov z najnovšej rady prístrojov určených pre začínajúcich a pokročilých …

Více info zde
★★★★★★★★★★93%
Cena: 4 990 Kč

5.místo

Garrett ACE 200i s cívkou 6.5×9″ PROformance

Detektor kovů Garrett ACE 200i patří, stejně jako ostatní detektory značky Garrett, mezi detektory s …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 5 323 Kč

6.místo

Garrett Pro-Pointer AT vodotěsný

Ponořit lze do 3 metrů. Detektor kovů Garrett Pro Pointer AT je vodotěsná dohledavačka. Tvarově …

Více info zde
★★★★★★★★★★93%
Cena: 3 992 Kč

7.místo

Minelab PRO-FIND 35

Dohľadávací detektor kovov Minelab PRO-FIND 35. Nový pinpointer Minelab PRO-FIND 35 sa rýchlo stane nevyhnutnou …

Více info zde
★★★★★★★★★★91%
Cena: 3 390 Kč

8.místo

Nokta Makro SIMPLEX vodotěsný detektor kovů

JEDNODUŠE BEZKONKURENČNÍ První vodotěsný detektor na trhu nabízející extrémní hloubku a pokročilé funkce za cenu …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 7 780 Kč

9.místo

Profi Tools Detektor kovu GOLD GC 1039

Detektor kovu GOLD na hledání mincí, kovových památek, šperků, zlatých a stříbrných předmětů. …

Více info zde
★★★★★★★★★★96%
Cena: 1 799 Kč

10.místo

Bounty Hunter Dětský ES Junior

Detektor umožňuje: • Pomocí knoflíku TUNE (ladění) jemně dolaďte nástroj tak, abyste získali nejlepší parametry …

Více info zde
★★★★★★★★★★94%
Cena: 2 010 Kč

11.místo

Minelab Go Find 22

Vyznačuje se velmi jednoduchou obsluhou a vysokou přesností nalezení objektů díky nízkofrekvenčním vlnám. Vestavěný velký …

Více info zde
★★★★★★★★★★99%
Cena: 3 990 Kč

Mohu podvodní detektor kovů do vody úplně ponořit?

Ne. Detektory kovů pod vodu nejsou navrženy tak, aby byly zcela ponořeny. Pokud tak učiníte a váš detektor kovů se poškodí, pravděpodobně vám propadne záruka na tento konkrétní detektor. Ve většině případů vám výrobce před samotnou koupí detektoru kovů poskytne informace o maximální hloubce, kterou může vodotěsná cívka zvládnout. Pokud vám o tomto výrobce vašeho detektoru kovů neposkytne informace, určitě je kontaktujte s patřičným dotazem, abyste detektor kovů nepoškodili.

Existují specifické detektory kovů do vody pro hledání zlata?

Podvodní detekce kovů je něco, co vyzkoušelo jen velmi málo hledačů. Na trhu není mnoho detektorů, které by byly vodotěsné, a ty, které vodotěsné jsou, byly navrženy spíše pro lovce mincí a relikvií na pláži. Pro hledače zlata zatím neexistuje mnoho možností, jak detekovat kovy pod vodou. Mezi detektorem kovů, který je vodotěsný, a detektorem, který je voděodolný, je velký rozdíl. Skutečně vodotěsný detektor lze ponořit na neomezenou dobu, aniž by došlo k poškození elektronických součástí. Vždy si přečtěte specifikaci konkrétního detektoru, abyste se ujistili, že bude fungovat pro vaše hledačské potřeby.

Jak dlouho vydrží baterie v podvodních detektorech?

To závisí na mnoha faktorech, a proto na ně nemůžeme jednoznačně odpovědět. Ale s jistotou to mimo jiné záleží na tom, jak často jej používáte, a na vlastnostech, kterými je detektor kovů vybaven.

Výhody hledání s detektorem kovů

 • Detektorování kovů může být skvělá rodinná zábava – aktivita, kterou si můžete užít za slunečných i deštivých dnů, a navíc je dostatečně snadná, aby se do ní mohl zapojit každý člen rodiny.
 • Detektorování kovů je dobrý způsob cvičení – ačkoli se může zdát, že detektor kovů není zřejmým způsobem, jak získat pohyb, ve skutečnosti je v tomto směru docela dobrý. Při hledání pokladů vás čeká spousta kopců, které budete muset zdolat, a to pomůže zvýšit vaši vytrvalost.
 • Detektor kovů lze využít ve výuce – některé školy začaly detektoring kovů zařazovat do výuky biologie/geografie.
 • Detektor kovů lze využít při archeologickém výzkumu – zatímco většina lidí, kteří si pořizují detektory kovů, jsou hledači pokladů a lidé, kteří prostě rádi nacházejí zajímavé předměty, které by jinak přehlédli, jako jsou staré mince nebo ztracené šperky, existují i seriózní badatelé, kteří tuto technologii využívají spíše pro vědecké účely!
 • Detektorování kovů je skvělý koníček, který dokáže uspokojit vaši náklonnost k přírodě – někteří lidé si pořizují detektory kovů, protože chtějí ve svém životě trochu vzrušení, a hledání pokladů se zdá být dobrým způsobem, jak toho dosáhnout!

Kde mohu použít detektor kovů?

K prohledávání soukromého i veřejného majetku musíte mít povolení od vlastníka nebo osoby pověřené správou majetku. Ve většině případů můžete majitele nebo dostupný systém povolení vyhledat prostřednictvím městského úřadu nebo okresního úřadu. Pokud je oblast ve vlastnictví města, obraťte se na oddělení parků a rekreace. Pokud se jedná o státní park, kontaktujte správce nebo správce areálu. Známé a označené historické lokality, historické parky a historické památky jsou obvykle zakázány pro jakýkoli detektor kovů.

Ideálně začněte na vlastním dvoře. Cennosti lze nalézt všude tam, kde se lidé shromažďovali, shromažďovali, žili, seděli, chodili, hráli si, tábořili, piknikovali, cestovali nebo bojovali. Na každém místě obývaném před rokem 1965 se pravděpodobně nacházejí starší styly sběratelských mincí.

Péče o detektor kovů

Měli bychom zmínit, že detektor kovů je poměrně náročné zařízení, které vyžaduje správný přístup. Proto si zopakujme několik pravidel, jak se o detektor kovů starat a jak jej skladovat:

1. Zařízení a jeho příslušenství byste měli skladovat na suchém a chladném místě. Přístroj uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření. Detektor kovů nesmíte skladovat na místě, kde jsou možné extrémní teploty, protože ty mohou způsobit poruchy přístroje. Vlivem extrémních teplot může plast ztratit své strukturální chování a poté začne praskat a drolit se.

2. Akumulátorová baterie je srdcem každého detektoru kovů. Pro spolehlivý a bezchybný provoz byste měli akumulátor udržovat nabitý. Většina přístrojů používá Li-Ion baterie. Ty jsou citlivé na vysoké teploty a nadměrné množství energie. Pokud budete udržovat optimální podmínky skladování, můžete zásadně prodloužit provozní životnost akumulátoru a snížit ztrátu jeho kapacity. Chcete-li snížit ztrátu kapacity při skladování baterie, měli byste baterii Li-Ion udržovat v provozuschopném stavu a nenechat ji vybít. Měla by zůstat nabitá přibližně na 40 %. Nenechávejte baterii zcela vybitou ani nabitou.

3. Téměř všechny akumulátorové baterie jsou vybaveny gumovým krytem, který chrání baterii před vlhkostí. I ten vyžaduje péči. Z jeho povrchu byste měli odstraňovat nečistoty. Dávejte pozor, guma se může posunout a dovnitř může vniknout vlhkost.

4. Nenechávejte detektor kovů v autě, když je vařící; kvůli tomu se baterie a veškerá elektronika přístroje vyřadí z provozu.

5. Po skončení hledání kovů nezapomeňte přístroj vyčistit. Nenechte jej během hledání pokladu příliš znečistit, zamezte vniknutí písku dovnitř šachty, hledací cívky nebo řídicí jednotky.

6. Důležitou součástí konstrukce přístroje je také jeho šachta. Stačilo by ji po každé cestě očistit hadříkem. Nezapomínejte ani na hledací cívku, protože ta se při hledání kovů často poškrábe. Proto by bylo dobré pořídit si na ni ochranný kryt.

7. Měli byste zabránit kontaktu přístroje s jakýmikoli agresivními chemickými mycími prostředky a rozpouštědly. K čištění přístroje byste neměli používat žádné prostředky pro čištění koupelen! Čistěte jej pouze měkkým vlhkým hadříkem bez vlasu a poté suchým.

8. V blízkosti detektoru kovů se také nedoporučuje používat žádné repelenty. Používejte je ve vzdálenosti alespoň 2-3 metry od zařízení, abyste se vyhnuli nežádoucím problémům. Jak uvádějí výrobci, repelenty mohou poškodit plastové detaily a kryty.

nejlevnější a nejlepší detektory kovu

1.místo

Waldbeck Yukon detektor kovů

Vlastnosti produktu: Vyznačuje se velmi jednoduchou obsluhou a vysokou přesností …

Více info zde
★★★★★★★★★★92%
Cena: 1 799 Kč

2.místo

Profi Tools Detektor kovu GOLD GC 1039 + sluchátka

Detektor kovu GOLD na hledání mincí, kovových památek, šperků, zlatých …

Více info zde
★★★★★★★★★★83%
Cena: 2 098 Kč

3.místo

Minelab PRO-FIND 35

Dohľadávací detektor kovov Minelab PRO-FIND 35. Nový pinpointer Minelab PRO-FIND …

Více info zde
★★★★★★★★★★83%
Cena: 3 390 Kč

4.místo

Profi Tools Detektor kovu GOLD GC 1039

Detektor kovu GOLD na hledání mincí, kovových památek, šperků, zlatých …

Více info zde
★★★★★★★★★★93%
Cena: 1 799 Kč

5.místo

Bounty Hunter Dětský ES Junior

Detektor umožňuje: • Pomocí knoflíku TUNE (ladění) jemně dolaďte nástroj …

Více info zde
★★★★★★★★★★82%
Cena: 2 010 Kč

Přínosy vodotěsných detektorů kovů

 • Detektorování kovů může být skvělá rodinná zábava – aktivita, kterou si můžete užít za slunečných i deštivých dnů, a navíc je dostatečně snadná, aby se do ní mohl zapojit každý člen rodiny.
 • Detektorování kovů je dobrý způsob cvičení – ačkoli se může zdát, že detektor kovů není zřejmým způsobem, jak získat pohyb, ve skutečnosti je v tomto směru docela dobrý. Při hledání pokladů vás čeká spousta kopců, které budete muset zdolat, a to pomůže zvýšit vaši vytrvalost.
 • Detektor kovů lze využít ve výuce – některé školy začaly detektoring kovů zařazovat do výuky biologie/geografie.
 • Detektor kovů lze využít při archeologickém výzkumu – zatímco většina lidí, kteří si pořizují detektory kovů, jsou hledači pokladů a lidé, kteří prostě rádi nacházejí zajímavé předměty, které by jinak přehlédli, jako jsou staré mince nebo ztracené šperky, existují i seriózní badatelé, kteří tuto technologii využívají spíše pro vědecké účely!
 • Detektorování kovů je skvělý koníček, který dokáže uspokojit vaši náklonnost k přírodě – někteří lidé si pořizují detektory kovů, protože chtějí ve svém životě trochu vzrušení, a hledání pokladů se zdá být dobrým způsobem, jak toho dosáhnout!

Závěr

Jak jste si jistě všimli, bylo by dost nerozumné, přijít jen tak do obchodu a bez nějakých bližších informací si hned koupili vodotěsný detektor kovů. Je důležité mít na paměti pár zásadních bodů. Například byste měli vědět, zda detektor kovů vydrží slanou vodu nebo do jaké hloubky může detektor kovů správně fungovat. V tomto článku naleznete všechny odpovědi. Doufáme, že jsme vám při hledání toho nejlepšího podvodního detektorů kovů pomohli.

Zdroj:
https://www.seriousdetecting.com/library/metal-detecting-faq-and-tips/
https://www.goldrushnuggets.com/deforungonu.html
https://undercoil.com/care/
https://editorialge.com/metal-detector/#What_Are_Some_Advantages_of_Buying_a_Metal_Detector

Ohodnoťte tento příspěvek!
4/5 (4)

Redakce KvalitniVyber.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *